Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Клуб любителів Ауді
Правові аспекти

Хоча адміністрація сайта вважає, що інформація, яка розміщена на цьому сайті, у момент розміщення є точною, ми не робимо ніяких заяв, висловлених явно або неявно, щодо точності, актуальності, або повноти такої інформації, і, при цьому, ми не зобов'язуємося оновлювати або виправляти таку інформацію.

Мі розцінюємо будь-які звернення, направлені нам через форму зворотного зв'язку, як такі, які не є конфіденційними. Таким чином, не надавайте, будь ласка, нам конфіденційну інформацію через інтернет.

Емблеми і торгові марки, що зустрічаються на цьому сайті, є зареєстрованими торговими марками і до самого сайту не мають безпосереднього відношення.   

Цей веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти, які знаходяться поза полем нашого впливу. Ми не відповідаємо за зміст на цих сайтах. Ми забезпечуємо ці посилання тільки для зручності відвідувачів.

Всі права на авторські матеріали, які розміщені на цьому сайті, захищені. Будь-яке несанкціоноване використання авторської інформації незаконне.

Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати, видаляти, доповнювати будь-яку інформацію, представлену на цьому сайті, без попереднього інформування.


Правовые аспекты (рус.)

Хотя администрация сайта считает, что информация , которая размещена на этом сайте, в момент размещения является точной, мы не делаем никаких заявлений, высказанных явно либо неявно, относительно точности, актуальности, или полноты такой информации, и, при этом, мы не обязуемся обновлять или исправлять такую информацию.
 
Ми расцениваем любые обращения, навправленные нам через форму обратной связи, как такие, которые не являются конфиденциальными. Таким образом, не предоставляйте пожалуйста нам конфиденциальную информацию через интернет.
 
Эмблемы и торговые марки, встречающиеся на этом сайте, являются зарегистрированными торговыми марками и к самому сайту не имеют непосредственного отношения.
 
Этот веб-сайт содержит ссылки на другие веб-сайты, которые находятся вне поля нашего влияния. Мы не отвечаем за содержание на этих сайтах. Мы обеспечиаем эти ссылки только для удобства посетителей.
 
Все права на авторские материалы, которые размещены на этом сайте, защищены. Любое несанкционированное использование авторской информации незаконно.
 
Администрация сайта оставляет за собой право изменять, удалять, дополнять любую информацию, представленную на этом сайте, без пердварительного оповещения.
Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua