Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
Людина біля витоків (Август Хорьх)
Август Хорьх був першокласним інженером в області автомобілебудування, що зумів своїми знаменними і рішуче втіленими в життя нововведеннями прискорити процес переходу від простого транспорту з двигуном до автомобіля. Першою самостійно розробленою конструкцією Хорьха був так званий "плавний двигун". В області розробки приводного механізму Хорьх був першим, хто почав використовувати карданний вал як елемент, що передавав енергію, і відмовився від застосування ремінного або ланцюгового приводу. Крім того в автомобілях Хорьх із самого початку для виготовлення картера коробки передач використовувалося литво легких металів, а для шестернею коробки передач - високоміцна сталь. Август Хорьх цілеспрямовано реалізовував проголошене ним гасло: "за будь-яких обставин проводити тільки великі, могутні і хороші автомобілі".
   
ХорьхАвгуст Хорьх народився 12 жовтня 1868 року в розташованої в долині річки Мозель селу Віннінген в сім'ї коваля. Спочатку він навчався професії свого батька. Проте необхідних для ковальської справи здібностей він не проявляв. І тоді після декількох років мандрів він почав навчання у відомому на той час технікумі міста Мітвайда. Після закінчення технікуму він отримав кваліфікацію інженера і працював в різних конструкторських бюро в містах Паросток і Лейпціг. Особливий інтерес у нього викликало застосування двигуна внутрішнього згорання, який на той момент був поки що тільки безформним механізмом. У 1896 році Хорьха запросили очолити виробництво мотоциклів в компанії Benz & Сie в Манхайме. Проте Карл Бенц, будучи новатором консервативного плану, не підтримував більшість ідей і пропозицій відносно змін в його конструкціях. Незадоволений даною ситуацією, Август Хорьх приймає рішення організувати свою справу. Разом з одним з пайовиків він створив в 1899 році в Кельне компанію Horch & Cie. Разом з наданням послуг з ремонту і оснащення транспортних засобів з 1901 року компанія почала налагоджувати власне виробництво автомобілів. Проте, коли капітал, що був, почав виснажуватися, Хорьх з кресленнями у валізі і ідеями в голові відправився в шлях по Німеччині у пошуках грошей для своїх проектів. ИсторияУ Саксонії Хорьх знайшов одного промисловця, який зацікавився його ідеями і готовий був їх профінансувати. Тоді в 1902 році Хорьх переїхав зі всіма своїми машинами і устаткуванням в Райхенбах, а потім в 1904 році - в Цвікау. У тому ж році компанія була перетворена в акціонерне суспільство. Але Август Хорьх, який завжди вважався патріархом свого підприємства, не хотів визнавати того, що дане перетворення означало настання нового часу. Як технічний директор він тепер зобов'язаний був давати звіт наглядовій раді. На цьому грунті виникли розбіжності між Августом Хорьхом і комерційною дирекцією Horch-Werke AG. І в червні 1909 року Хорьх покинув засновану їм і названу його ім'ям компанію. Але в тому ж році Август Хорьх створює в Цвікау нове підприємство. Не маючи права на повторне використання свого імені для назви нового підприємства, він вибирає як найменування латинський переклад слова "хорьх": "ауді". Знадобилося всього декілька років, щоб нові автомобілі Хорьх завоювали визнання. Команда Ауді протягом трьох років підряд починаючи з 1913 року вигравала міжнародний маршрут по австрійських Альпах, який вважався у той час найскладнішим тестовим випробуванням для автомобілів. З підставою другого підприємства закінчилася інноваційна фаза життя Хорьха. У роки Першої світової війни він узяв на себе організаторські функції, а після війни його запрошували як експерта з технічних питань багато представників німецької автомобільної індустрії. Свій другий підйом пережив Серпень Хорьх, коли в 1932 році була заснована компанія Аuto Union AG, де він був запрошений в наглядову раду і був консультантом з технічних питань. 
   
логотип АудиДруга світова війна закинула Хорьха в містечко Мюнхберг, звідки він після закінчення війни брав активну участь у відродженні "чотирьох кілець" в Інгольштадте. Логотипом нової Auto Union залишилася все та ж фігура у вигляді чотирьох переплетених кілець, символізуючих з'єднання традицій і інновацій.
  
   Серпень Хорьх помер 5 лютого 1951 року у віці 83 років. Він був похоронений в своєму рідному селі Віннінген.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua