Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
Хронологія досягнень в зворотньому порядку

10 років. AUDI duo
 
На Женевському автомобільному салоні в березні 1990 року Audi AG представила Audi duo, серійний Audi 100 Avant quattro, в якому, окрім звичайного двигуна, в передній частині був встановлений також електродвигун у фазі приводу quattro на задній осі. Кожну з осей при необхідності можна було перемикати з бензинового двигуна (передній привід) на електродвигун (задній привід). Цей гібридний автомобіль був призначений в першу чергу для спеціальних областей використання - зокрема, для комунального призначення.
 
AUDI А6 з двигуном V6
 
У грудні 1990 року був представлений новий Audi 100 (внутрішнє позначення З4), який вперше в історії підприємства став пропонуватися також з шестициліндровим двигуном V-образної форми. Компактний (128 квт, 174 л. з.) сильний агрегат з робочим об'ємом двигуна 2,8 літра був найкоротшим і легшим в своєму класі. Він мав змінну систему впуску нового вигляду, яка забезпечувала необхідне високе тягове зусилля при низькому числі оборотів, і високу потужність у верхньому діапазоні частоти обертання.
 
Перемога в DTM на AUDI V8
 
У 1990 році Audi AG вперше брала участь в німецькому чемпіонаті по туристичних автомобілях (DTM). Переможцем цього сезону став Ханс-Іоахим Штук, що виступав на Audi V8. Наступного року Audi з Френком Біла за кермом все тій же моделі змогла успішно захистити цей титул.
 
20 років. AUDI quattro
 
У березні 1980 року повноприводне спортивне купе привернула величезну увагу на стенді Audi на Женевському автомобільному салоні. Вперше легковий повноприводний автомобіль пропонувався у вигляді Audi quattro з концепцією приводу, що використався до цих пір тільки у вантажних автомобілях і позашляховиках. Ідея такого легкового автомобіля виникла взимку 1976/77 під час випробувальних заїздів на позашляховику VW Iltis, що розробляється для бундесверу. Прекрасна поведінка цього автомобіля при русі по льоду і снігу привела до думки упровадити повний привід VW Iltis в серійний Audi 80. Цьому сприяло подальше проведення випробувальних заїздів. У тому ж році були проведені дослідно-конструкторські роботи, результатом яких і стало створення спортивного купе Audi quattro. Також був розроблений варіант підвищеної потужності - представлений осінню 1979 року п'ятициліндровий турбодвигун 2,2 л потужністю 147 квт / 200 л. з. Мотоспортивний дебют Audi quattro відбувся на початку 1981 р. на січневому ралі в Австрії. Починаючи з цього моменту, повноприводний силовий пакет з Інгольштадту провів переворот на міжнародній сцені ралі і гонок. У грудні 1982 р. Audi 80 quattro дав старт великосерійному виробництву постійного повного приводу. Поступово концепція quattro стала пропонуватися також і для інших серій моделей Audi.
 
30 років.
 
На початку 1970 року почався широкий експорт Audi в Сполучені Штати. Спочатку експорт в США обмежувався Audi Super 90 (седан і універсал), а також новим Audi 100. З 1973 року до них приєднався Audi 80, який, на відміну від європейського варіанту, існував і як універсал Audi 80 (фактично VW Passat Variant з вищим рівнем комплектації). Пізніше за модель Audi отримали на ринку США власні позначення: Audi 4000 для Audi 80, Audi 5000 для Audi 100. Випадки порушень відповідальності виробника, що проте повторювалися, за свою продукцію з середини 80-х років привели до спаду постачань Audi в США.
 
50 років.
 
Перший легковий автомобіль DKW після війни. Після створення компанії Auto Union GMBH в Інгольштадті у вересні 1949 р. і початку виробництва в тому ж році мотоциклів і автомобілів для перевезення дрібних партій вантажів, в серпні 1950 року почалося виробництво першого післявоєнного легкового автомобіля Auto Union. Йшлося про модель DKW: майстер-клас F 89 P у вигляді седана і чотиримісний кабріолет Karmann. Оскільки для виробництва легкових автомобілів в Інгольштадті не було достатньої кількості виробничих площ, Auto Union узяла колишню територію RHEINMETALL-B AG в Дюсельдорфі, де до кінця 1961 року і вироблялись легкові автомобілі DKW.
 
80 років. Новий товарний знак AUDI
 
У 1920 році Audi Automobil-Werke AG представила новий торговий знак Audi. Відповідно до модного у той час ділового стилю розчерк Люсіану Бернхарда змінив прикрашену віньєтками емблему Audi. Тепер уже нова емблема (золоті букви на синьому фоні в овалі) прикрашала радіатори автомобілів Audi. Коли в 1965 році перший Audi післявоєнного часу вийшов на ринок, він мав саме цей торговий знак на правому передньому крилі і на задній частині кузова. Із завершенням виробничої лінії NSU в 1977 році додатково як фірмовий логотип був введений шрифтовий знак Audi в червоно-коричневому овалі. З 1982 р. фірмовий овал прикрасив також і бічні поверхні крил автомобілів. У жовтні 1994 р. овальний логотип Audi був змінний на комбінацію чотирьох кілець і шрифтового знаку, виконаного тепер червоним кольором.
 
90 років. Перший автомобіль AUDI
 
На початку 1909 року, після правової суперечки з першими заводами Horch-Werke, Август Хорьх перейменував свій другий автомобільний завод в Audi Automobil-Werke. В середині 1910 року на ринок був випущений його перший автомобіль Audi. Цей автомобіль мав 2,6 літровий чотирициліндровий двигун потужністю 22 л. з.
 
Основа прогресу - традиція
 
Часи змінилися. Це не обійшло стороною і автомобілебудування. Якщо раніше виробники прагнули до того, щоб перевершити один одного за рахунок параметрів номінальної потужності і помітних рекордних заїздів, то тепер увага зосередилася знову на людині. Сьогодні центральне місце займає не чиста потужність, а гармонійна взаємодія людини і техніка. Такий підхід потребує нового мислення і одночасно в поверненні до старого, перевіреного життям принципу легендарного Августа Хорьха: "Техніка повинна полегшувати існування окремих людей".
Майбутнє автомобілебудування не полягає в девізі "Швидше, вище, сильніше". Той, хто хоче брати активну участь в творенні автомобільного майбутнього, повинен орієнтуватися на суспільний розвиток: технічні нововведення сьогодні оцінюються не стільки по їх новаторському змісту, скільки по їх фактичній користі. Історія Audi багата такими прикладами.
Так, наприклад, саме заводи Horch в 1926 році встановили нові мірки в плані комфорту і плавності ходу, упровадивши перший восьмициліндровий двигун в німецькому автомобілі серійного виробництва. Ми першими стали випускати автомобілі з приводом на передні колеса в рамках великосерійного виробництва, довели постійний привід на всі чотири колеса до рівня серійного виконання, успішно реалізували техніку дизельного двигуна з газотурбінним наддувом і прямим уприскуванням палива (TDI) і задали нові масштаби в області кузова полегшеної конструкції з використанням алюмінію - Audi Space Frame ASF.
Технологічний прогрес, безпека і висока якість залишаються нашими головними принципами роботи на протязі ось вже ста років. Створюючи нові форми і упроваджуючи останні технологічні розробки, Audi враховує всі свої колишні досягнення.
 

Джерело: прислав Alik@A100
Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua