Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
S1 Rally (Pikes Peak)
Ралійна версія S1 з мотором у 530hp і 740Nm дозволила по-новому поглянути на швидкість у позашляхових умовах, її еволюційна версія в 598hp дала можливість встановити новий рекорд при підйомі на американський горб Pikes Peak в 1985г.

Слід зазначити, що існує думка щодо того, що стандартна версія S1 мала зверху 550hp, а версія Pikes Peak навіть 620hp!

Здається, що розробники Audi в значній мірі "недооцінювали" потужність своїх автомобілів.

У 1982 Джон Буффум виграє в класі " Open Rallye " на ' 82 Urquattro на першому виїзді
Audi Pikes Peak.
У 1983 Джон Буффум виграє в класі " Open Rallye " другий рік підряд, тепер на '83 Urq.
У 1984 Мішель Моутон виграє " Open Rallye " на 1984 Audi Sport quattro.
У 1985 Мішель Моутон, після своєї перемоги в 1984, встановлює новий рекорд: 11:25.39.
У 1986 Бобі Унсер дає кращий результат так само на Audi: 11:09.22.
У 1987 Уолтер Роєхл став першою людиною, яка піднялася на Pikes Peak менше, ніж за 11 хвилин: 10:47.85. Після цього підйому він залишився незадоволений: він зробив дві або три невеликі помилки. Уф!
У 1988 рекорд був побитий, але тільки на величину 63 сотих секунди, Арі Ватананеном на Peugeot.
У 1993 Далленбах поліпшив рекорд на 3.5 сек. на Chevy в класі open-wheel.
У 1994 Род Міллен на "Toyota " Celica Supra " дістався до вершини за 10:04:06. Було потрібно 7 років, щоб поліпшити рекорд Уолтера.
 


Таким чином, Audi утримує рекорд протягом довгого часу.
Audi є єдиним брендом, який зміг перемогти 6 років поспіль.

Змагання Pikes Peak проходять щороку 4-го липня, в день незалежності США. Весь спектр транспортних засобів долає цей горб: чи мотоцикл це, або важка вантажівка.

Старт дається на відмітці в 2866 м. і після подолання маршруту в 20,2km (12.6 миль) бездоріжжя і 156 поворотів (від крутих до не дуже крутих) нарешті фініш - Peak на висоті 4301 м.

Така висота траси створює деякі проблеми для атмосферних двигунів, тоді як Turbo не відчули особливої різниці.

Враховуючи це, треба набратися хоробрості і божевілля, щоб брати участь в гонці без огорож. Ви повинні бути зовсім божевільними, щоб підніматися і спускатися з горба тільки за допомогою пригальмовування двигуном! Але це те, що деякі люди роблять щороку на ймовірно самому вимотуючому марафоні.

Ось вам одна хороша історія про Pikes Peak:


Коли команда Audi прибула на перший кваліфікаційний заїзд з своїм "Batmobile", хлопці з Peugeot сміялися: нікому ніколи не треба було такого "оперення" на автомобіль для Pikes Peak! Проте, вони помилялися: після першого ж заїзду, вони були приголомшені результатами, а потім їм самим довелося здорово попітніти.

Вони подзвонили в свій конструкторський центр у Франції з метою дістати такі ж антикрила щонайшвидше. Проте, команда Audi проводила випробування протягом багатьох місяців, і команді Peugeot тепер щоб перевершити цю перевагу, потрібно було працювати день і ніч.

І який же найшвидший спосіб доставити речі з Європи в США? Правильно, Конкорд. Доводилося літати по кілька разів в день! Не дуже дешево, правда? Проте, Peugeot довелося чекати до 1988, щоб нарешті виграти!

Тут Ви бачите заднє подвійне антикрило. Якщо подивитися уважно, то можна побачити вентиляційні отвори коліс.

 

 

 

 


Тут можна подивитися на пристрій, через який повітря проходив з моторного відсіку (на капюшоні). Також можна побачити відведення для вентиляції передніх коліс. Особливо цікавий заборник повітря на даху. Від нього повітря поступає до задніх радіаторів охолоджування масла і охолоджуючої рідини.

 


 

Це- серце всього.

На задньому плані під теплоізоляцією - перепускний клапан турбіни.

На передньому плані ви бачите впускний колектор і велику трубу, що подає стисле повітря від інтеркуллера в двигун. Конструкція цих частин дуже важлива, оскільки всі циліндри повинні отримати одну і ту ж кількість повітря, адже ніхто не зацікавлений у великих втратах тиску.

Позаду грат інтеркуллер, який охолоджує повітря, нагріте вихлопними газами.

Для отримання кращого результату, для процесу охолоджування використовується вода. Проте не так, як в сучасних автомобілях із закритим кругообігом охолоджування. Вода розпилюється за допомогою патрубків, випаровується і поглинає температуру інтеркуллера, цьому ж сприяє набігаючі потоки стрічного повітря.

Тут Ви бачите переднє подвійне крило з заборниками повітря. Це конструкція для охолоджування гальм, а не радіаторів. Крила також не тільки підсилюють притискний тиск, вони також зменшують аеродинаміку Sportquattro.

Тут Ви також можете побачити пристрої повітряних загород на передніх крилах, які повинні ефективно запобігти виникненню бурхливих повітряних потоків на поверхні кузова.

У задній частині видно заборниками повітрядля задніх коліс і пластина зовнішнього крила. Здається, що ця пластина призначена "зв'язати" потік повітря. Ви бачите, що дуги колеса передніх крил закруглені усередину.

Додамо, що набігаючий повітряний потік не поступає безпосередньо в лицьову частину.

редакція і переклад: Бушуєва Алла


Джерело: http://www.s-cars.ru

Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua