Наша марка


Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
АУДІєнція : Форуми клубу любителів Ауді
Парковка аудистів 
Росія планує масштабну кібератаку (+)
Користувач: DimaA6_ABC (-)
Дата: 27, June, 2018 19:15

читаю я таку новину сьогодні вранці. Типо їх хакери заражають наші комп'ютери вірусами, щоб потім атакувати нашу інфраструктуру. Рік тому в них вийшло, і використали тоді медок, який наші дебіли хостили десь на расії, чи для паролів використовували мейл.вру. Добре, думаю - я seasoned IT pro, мене не злякаєш якимось вірусом.

Вдень сиджу на роботі, нікого не чіпаю, раптом хрінак - віконце він антивірусу. Кросавчег, в тебе оновлення OPZ містить вірус, я його помістив в карантин. Ну я його видалив, тому що приват може слати звіти в податкову через веб-інтерфейс і мені той ОПЗ нахрін не потрібний, я і забув про нього. А кацапи ні про що не забули. От же ж суки, а? І знов таки - ОПЗ написаний Черкаською податковою. Якого їх оновлення заражено? Де вони його тримають? Кіберполіції на замітку...

--------------
Слава Україні!

Перейти: <>
Опції: ВідповістиЦитувати


Тема Дивилось Написане Дата
  Росія планує масштабну кібератаку (+) 1558 DimaA6_ABC 27.06.2018 19:15
  Re: чи це больна уява, чи це Путін особисто. Одне з двох. (-) 270 Andre_ 02.07.2018 14:49
  юніон, пішов нахуй! (-) 339 DimaA6_ABC 02.07.2018 14:59
  Re: ні, писати потрібно "Путін #уйло!" :)))) Ти знов помилився (-) 312 Andre_ 02.07.2018 15:38
  кстате, буквально вчера был в Черкассах, бросается в глаза количество дорогих машин 311 ВовААН 04.07.2018 11:12
  какие схемы, это же обычное зубожиння))))))) (-) 301 TANK 04.07.2018 12:40
  в Черкасах піднявся, багато виробництв на держтендерах зара, особливо їх шовковий завод. Це ти ще в Кропівницькому не був ))) я там одного разу нового ГЛК наступного дня після презентації в Україні побачив ))) (-) 430 MaxLeRoi 02.08.2018 10:10


Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua