Наша марка


Партнери
ФотоПродаж
25.09.2021. Продается AUDI 80 B2, 1981 года выпуска (100% ORIGINAL), Одесса,

2500
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Купівля-продаж : Форуми клубу любителів Ауді
Приватні оголошення купівлі-продажу.  
Додаткові правила форуму «Купівля-продаж» (+)
Користувач: Kentavr (-)
Дата: 12, February, 2010 12:49

всі правила тут: [www.audi.org.ua]

IV. Додаткові правила форуму «Купівля-продаж».

1. Всі комерційні теми розміщуються тільки після погодження з адміністрацією. Такі теми розміщуються позначаються значком " [ $ ] ". Для отримання дозволу напишіть листа з темою «Комерційна тема» на адресу info[цобака]audi.org.ua

2. Комерційні теми, що були розміщені без узгодження, будуть видалятися. Штраф – бан без попередження.

3. Під комерційними темами слід розуміти наступне: реклама товарів та послуг, що пропонуються компаніями або приватними особами, направлені на організацію масового продажу, та отримання прибутку. Погодження не потребується у випадку, якщо одноклубники пропонують до продажу/купівлі/обміну предмети в обмеженій кількості, власником (!) яких вони є.

4. В форумах діє виключно презумпція винуватості. Це значить, що не модератор буде доводити вашу вину, а навпаки, вам потрібно буде доводити свою невинність у випадку будь-яких підозр модератора. В такій ситуації модератор може видалити вашу тему без будь-яких пояснень, покаравши вас будь-якою кількістю порушень, або баном.

5. слід в темі зазначати мету вашого топіку. Наприклад: "Куплю/продам/обміняю і т.і." та коротка інформація наступного характеру:
а) ціна б) регіон в) пробіг г) ВІН-код д) контакти ж) фото

Приклад правильної теми в форумі «Купівля-продаж»:


«Продам А6 2002 р.в., 2,4, Київ, 20000 у.о»

Не допускається приховування ціни на кшталт «ціна договірна, ціна в приват» і т.і.


Теми, що не містять необхідної інформації, видаляються без попереджання. Караються попередженням.

6. Флуд в даному розділі не вітається та карається попередженням. До флуду відноситься таке: «дуже дорого», «були б гроші – взяв би», « я таке продав набагато дешевле», та інші подібні беззмістовні тексти.

7. Якщо ви не знайшли свою тему (було видалено, переміщено, приховано), то не треба створювати її повторно. Клонування тем карається попередженням.

8. У форумі не допускаються посилання на інші ресурсу з продажу, вся інформація повинна бути розміщена на форумі.

9. Ціна на форумі має бути адекватною до ринкової. Оголошення типу «Ауді за 100 грн» буде видалятись одночасно з попередженням.

10. Продаж нових автомобілів або запчастин розцінюється як комерційна тема. Новим вважаться автомобіль з пробігом до 1000 км.

11. В одній темі дозволено продавати тільки один новий автомобіль.

12. Розборка будь-якого автомобіля вважається комерцією.

13. Заборонено додавати свою інформацію про продаж будь-чого до чужих тем. Карається 2-ма попередженнями.

14. Заборонено розміщувати загальні теми без конкретики (наприклад: багато запчастин. Телефонуйте за номером …»). В оголошенні обов’язково повинно бути детально вказано, що ви продаєте, в якому стані, ціна та фото(!). Без цієї інформації вас буде покарано попередження, та пост буде видалено.

15. Пам’ятайте, модератори такі ж люди як і ви, у них є основна робота, сімя, діти, тому поважайте їх працю та час, який вони витрачають на те, щоб вам було зручно спілкуватись на цьому ресурсі. Використовуйте кнопку «Інформувати модератора», якщо ви помітили явне порушення правил. Дякуємо!IV. Реклама та комерційна діяльність. Додаток.

1. Все оголошення на форумах (будь-яких) комерційного характеру погоджуються з адміністрацією. Питання задавайте на адресу info[цобака]audi.org.ua

2. Інформація в підписах, що може бути розцінено як комерційна, заборонена. Карається усним попередженням, у разі повторного – офіційним попередженням та баном.

3. Заборонена реклама будь-яких конкуруючих інтернет-ресурсів, або ресурсів схожої тематики, в будь-якому вигляді без погодження з адміністрацією. Карається попередженням.

4. Категорична заборонена реклама будь-чого, особливо веб-сайтів у підписах. Карається попередження, у разі повторного порушення – баном.

--------------------------
...step out of the cage...(c)Редаговано 2 разів. Останній раз 05.07.2010 18:51 користувачем Kentavr.

Перейти: <>
Опції: ВідповістиЦитувати


Тема Дивилось Написане Дата
  Додаткові правила форуму «Купівля-продаж» (+) 9146 Kentavr 12.02.2010 12:49


Цю тему закрито

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua